sobota, 10 listopada 2012

Zbiórka zuchowa, Obietnica , Bieg Niepodległości czyli zuchowe 3 w 1:)


Zbiórka.
Na zbiórce pojawiło się 45 zuchów. Tematem zbiórki był ostatni, z poznawanych przez nas punktów prawa zucha- Zuch kocha Boga i Polskę. Na zbiórce ogłoszono również wyniki konkursu plastycznego organizowanego przez Hotel Borys. Łucja Miłkowska za najładniejszą pracę otrzymała podwójny bilet do kina, a Fabian i Konstancja otrzymali wyróżnienie.
Na końcu zbiórki ćwiczyliśmy piosenkę na festiwal.

 I-wsze miejsce- Łucja
 Wyróżnienie - Fabian
 Wyróżnienie- Konstancja

Obietnica Zuchowa
Zuchy wraz z Rodzicami tłumnie przybyli na uroczystość złożenia obietnicy zuchowej. Każdy zuch wraz z Rodzicem miał za zadanie zmierzyć się  z pięcioma punktami, na których czekały na zuchy różne zadania. Na końcu zuchy składały obietnicę zuchową i otrzymywały znaczek zucha, legitymację oraz pamiątkę z okazji najważniejszego dla zucha wydarzenia.
22 zuchów złożyło obietnicę.
V Bieg Niepodległości
W biegu wzięło udział 34 zuchów. Każdy uczestnik na wstępie otrzymał białą koszulkę biegu. Po przeprowadzonej przez naszą starszą koleżankę- Darię rozgrzewce każdy był gotowy do startu. Zuchy zmierzyły się z trasą około 1250 metrów. Na całym odcinku trasy zuchom towarzyszyły uśmiechy, które zostały zauważone nawet przez organizatorów biegu. Dystans ten udało nam się pokonać w około 8 minut- jak na początki maratonów w bieganiu całą gromadą jest to wynik dosyć dobry, może kiedyś wystąpimy razem na Olimpiadzie :)  Po biegu każdy zuch został udekorowany przez Prezydenta Świdnicy medalem :) Pod koniec spotkania nastąpiła tradycyjnie mała chwila dla fotoreporterów, nie zabrakło też czasu na wspólne wypicie kubka herbaty serwowanego w kawiarence dla wszystkich uczestników biegu.


Radość po biegu :)

Wariacja na temat: moje wyobrażenie jaką minę ma teraz druh Michał-
naturalnie z pozdrowieniami dla druha :)Brak komentarzy :

Prześlij komentarz